Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

Arpol Motor Company
Szosa Bydgoska 52, 87-100 Toruń
Kontakt mailowy
salon@mitsubishi.torun.pl
Kontakt telefoniczny
tel 56 643 88 28

Godziny otwarcia


Salon Toruń
pn. - pt.: 9:00-18:00
sb.: 9:00-14:00

Serwis Toruń
pn. - pt.: 8:00 - 17:30
sb.: 8:00 - 14:00

 

SALON

 

Ewa Wiciak - Kierownik sprzedaży

tel. 782 780 780

e-mail e.wiciak@arpol.com.pl

 

Paweł Orchowski - Doradca handlowy

tel. 603 283 828

e-mail p.orchowski@arpol.com.pl

 

 

Serwis

 

Paweł Pułaczewski - Kierownik serwisu

tel. 56 643 88 19 / 607 611 186

e-mail p.pulaczewski@arpol.com.pl

 

 

Arkadiusz Szewczyk - Doradca serwisowy

tel. 56 643 88 02 / 695 594 669

e-mail a.szewczyk@arpol.com.pl

 

Mikołaj Nowacki - Doradca serwisowy

tel. 56 643 88 02 / 607 611 263

e-mail m.nowacki@arpol.com.pl

 

 

Dział części

 

Dariusz Szyper - Sprzedawca działu części

tel. 56 643 88 30 / 609 069 299

e-mail d.szyper@arpol.com.pl

 

Dominik Dembek - Sprzedawca działu części

tel. 56 643 88 30 / 609 069 299

e-mail d.dembek@arpol.com.pl

 

Ubezpieczenia

 

Justyna Hinc – Specjalista ds. ubezpieczeń

tel. 56 643 88 66 / 607 613 081

e-mail j.hinc@arpol.com.pl

 

 

Dodatkowe informacje

 

Recepcja

tel. 56 643 88 00 / 56 643 88 02